Pabradės lopšelis-darželis
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Padainuokim  šimtą kartų,
Rudenėlis jau už vartų
Koks gražus, vaje, vaje……

Rudenėlio šventės darželyje šurmuliavo net dvi savaites. 

„Citrinukų“, „Saulutės“ grupių vaikai skambant linksmai muzikai sugužėjo į miško pievą, kur jų laukė Rudenėlis ir tėveliai. Šventės dalyviai keliavo miško takeliu kur juos pasitiko kiškis su dviračiu, miške žaidė žaidimus, spėliojo mįsles, sportavo, rungtyniavo, atsakinėjo į rudeniškus „kiškio“ klausimus, šoko ratelius, žaidė rudeninių lapų lietuje. Gera nuotaika šventės dalyvius lydėjo visą dieną.

„Meškiukų“ ir „Boružėlių“ vaikai, čiuženančiu rudeninių lapų takeliu, sugužėjo į mišką. Vaikai ir mokytojos aptarė rudenišką derlių, vitaminų svarbą organizmui, praturtino žinias apie sveikatos stiprinimą rudens metu. Įveikę siauras ir plačias miško takelių trasas, imituodami gyvūnų judesius bei improvizuodami įvairias savo nuotaikas. Miško pievoje vaikai žaidė, dūko, šėliojo, bei fotografavosi rudeniniame fone. Iš miško su puikiomis nuotaikomis, linksmais veidukais, klegesiu, vaikai iškeliavo į grupes.

Pamažu atėjo ruduo, o ruduo  nuostabus metas, kviečiantis kūrybai.  Lapai pradėjo keisti spalvas ir lėtai kristi ant žemės. Lapų kritimas – tarsi tikras rudens šokis. “Nykštukų” ir “Bitučių” grupės vaikai dalyvavo  spalvotų lapų mūšyje.

Spalis – rudens mėnuo, kuris primena, jog ateina svarbus derliaus ir pasiruošimo žiemai sezonas. Sodo, daržo ir miško gerybės keliauja į rūsius,  o linksmosios daržovės atkeliaus į Pabradės vaikų lopšelį-darželį “Varpelis”  jau 28 diena.