Pabradės lopšelis-darželis
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Gera burnos higiena ir tinkama dantų priežiūra yra kelias link sveikos šypsenos. Paprasčiausios burnos higienos procedūros padeda išvengti dantų ėduonies, palaiko sveikas dantenas. Vaikus nuo mažens reikia mokyti rūpintis dantukais ir juos saugoti.
“Gėlyčių” gr. vaikai mokėsi valyti dantukus kartu su drakoniuku.  Sveikatos priežiūros specialistė Ona Lukjanova papasakojo vaikams  apie dantukų priežiūrą,  supažindino su dantų priežiūrai reikalingomis priemonėmis. Po to visi aktyviai įsitraukė į diskusiją, kurios metu aptarė dantims kenksmingus maisto produktus, gėrimus, vardino, kurie maisto produktai juos stiprina. Drakoniukas vaikučius pasitiko plačia šypsena, kad mažieji galėtų pasipraktikuoti. Pamokėlės metu vaikai buvo pratinami rūpintis savo dantukais, kasdien juos prižiūrėti, sužinojo, kas saugo, stiprina, kas kenkia dantukams.
Pamokėlės tikslas – nuteikti vaikus rūpintis savo dantukais, išsaugoti juos sveikus ir gražius, padėti suprasti, kodėl ir kaip reikia prižiūrėti dantukus, suteikti žinių apie dantukų paskirtį, maisto įtaką dantims, apie ėduonies kaltininkus.