Pabradės lopšelis-darželis
PARTNERIAI
Apklausos

Kaip vertinante mūsų paslaugas?

Apklausos rezultatai

Kraunama ... Kraunama ...

Renginys “Brokoliuko kelionė ir nuotykiai po sveikatos karalystę”

Gruodžio 7 d. į darželį pas vaikučius į svečius atvyko „Brokoliukas“. VšĮ „Sveikatai palankus“ organizuotoje teatralizuotoje pasakoje-spektaklyje “Brokoliuko kelionė ir nuotykiai po sveikatos karalystę” vaikai susipažino su sveikos mitybos pagrindais.  Surengtoje įdomioje edukacijoje vaikai klausėsi tetatralizuotos pasakos, dalyvavo žaidimuose, buvo apdovanoti prizais.

“Sveikatiada”

400 g. daržovių ir vaisių kasdien – „Sveikatiados iššūkis“

Vaikų mėgstamiausių vaisiumi, buvo išrinktas obuolys. Vaikai labai norėjo iš jo padaryti kažką skanaus.Vardinant patiekalus iš obuolių, beveik viską vaikai yra ragavę, bet keptų obuolių užsinorėjo. Štai kaip mes tai darėm.

„Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ I-asis etapas

2019 m. vasario 22 d. darželyje pirmasis „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ etapas vyko bendram tikslui – smagiai ir aktyviai pajudėti. Darželio salėje rinkosi visų grupių ugdytiniai. Vaikai dainuodami olimpinę dainą darė nuotaikingą mankštą po kurios visus vaikus pasveikino linksmoji Boružė, ji vaikams įnešė olimpinę vėliavą. Žaidynėse vaikai išbandė save vikrumo, greičio bei kitose nuotaikingose užduotyse.

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventė

Lopšelyje-darželyje „Varpelis“ vasario 15 dieną prasidėjo Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo šventės minėjimas. Grojant lietuvių liaudies muzikai į šventę rinkosi ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo auklėtiniai, auklėtojos, darželio darbuotojai.

Lietuvos mažųjų žaidynės 2019

Pabradės vaikų lopšelis-darželis „Varpelis“ dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“, kurio organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šis projektas – puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.

 Projekto tikslas- didinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų fizinį aktyvumą, tenkinant prigimtinį judėjimo poreikį ir skatinti Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų tarpusavio bendravimą ir bendradarbiavimą, profesinę paramą ir pagalbą, ugdant sveikus ir fiziškai aktyvius vaikus.

 Mokomuosiuose seminaruose pedagogai ne tik ruošiasi pirmajam Lietuvos mažųjų žaidynių etapui, bet ir patys patiria judėjimo džiaugsmą, išbandydami mažiesiems skirtas užduotis. Laikas pirmajam etapui.

SVEČIUOSE “SESUTĖ GERUTĖ IR BROLIUKAS NEVALIUKAS”

Į lopšelį- darželį atvyko “Nesuk galvos” aktoriai. Vaikai pamatė edukacinį situacijų spektaklį “Sesutė Gerutė ir Broliukas Nevaliukas”. Nuo pirmos minutės aktoriai įtraukė vaikus į pamokančių situacijų sūkurį.

Paroda „Kalėdų pirštinė“

Eksponatai, pagaminti iš siūlų, audinių, popieriaus, odos, makaronų, gamtinių ir kitų medžiagų, traukė žiūrovų žvilgsnius, vertė gėrėtis  išmone, kruopštumu, netikėtomis idėjomis.

Atsisveikinimas su eglute

Sausio 7 diena mūsų darželyje vyko atsisveikinimo su eglute šventė. Puikiai nusiteikę grupių vaikai drauge su auklėtojomis atskubėjo į muzikos salę, kur jų vis dar laukė pasipuošusi eglė ir Jelena Voitechovičienė meninio ugdymo mokytoja. Su besmegeniu drauge prisiminėme praėjusias šventes, pasidalinome įspūdžiais. Aplanke ir kiškis, kuris norėjo nunešti eglę į mišką, mažieji artistai smagiai šoko ir dainavo, kol visai netikėtai į salę atskubėjo Kalėdų Senelio padėjėjos Nykštukės. Vaikai su džiaugsmu deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimą su sniego gniūžtėmis. Atsisveikinus su eglute vaikai grįžo į savo grupes, pažadėdami jos laukti kitais metais.

Susitikimas su Kalėdų Seneliu

Kalėdų šventės labiausiai laukia vaikai. Gruodžio 21 d. mūsų darželis klegėjo nuo vaikų juoko, šurmulio ir džiaugsmo. Vaikai ir jų tėveliai susirinko į Kalėdinę šventę, kurioje mažųjų laukė susitikimas su Kalėdų Seneliu.

“Sveikatiada”

„Sveikatiados iššūkis“ – grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas.

Pasakėlė Džaniui Rodariui

Respublikinis pažintinis – kūrybinis projektas „Pasakėlė Džaniui Rodariui“.

Džanis Rodaris – mylimas ir skaitomas vaikų rašytojas ir poetas. Tačiau jam taip pat labai svarbu buvo lavinti vaikų kūrybiškumą, išlaisvinti jų vaizduotę. Todėl Vilniaus l./d. „Ozas“ vykdyto pažintinio – kūrybinio projekto metu buvo siekiama ne tik supažindinti vaikus su rašytojo kūryba, bet ir parodyti įvairius pasakų kūrimo ir perteikimo būdus, paskatinti improvizuoti, kūrybiškai naudoti savo vaizduotę, fantaziją, mintis.

Taip gimė net virš 30 vaikų sukurtų originalių ir nepakartojamų pasakų knygelių. Jos Vilnių pasiekė iš 18 Lietuvos ikimokyklinių ugdymo įstaigų. Projekte dalyvavo ir mūsų įstaigos vaikai iš “Nykštukų” ir “Pelėdžiukų” grupių. Buvo komisijos įvertintas darbas ir vaikai su tėveliais pakviesti atsiimti apdovanojamų. Vaikai džiaugiasi dovanomis.

cof

http://www.svencioniuvb.lt/lt/naujienos/respublikinio-ikimokykliniu-ugdymo-istaigu-pazintinio-kurybinio-projekto-pasakele-dzaniui-rodariui-baigiamasis-renginys-pabrades-miesto-bibliotekoje/1353

Kalėdinės dovanėlės darželyje

Šiemet lopšelyje-darželyje lankėsi  Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius. Artėjant gražiausioms metų šventėms,  šv. Kalėdoms, meras tradiciškai kiekvienai grupei padovanojo dovanėlę. Norime nuoširdžiai padėkoti Švenčionių rajono savivaldybės merui Rimantui Klipčiui už dovanas. Džiaugiamės, kad dovanomis pavyko vaikus sudominti veikla, kad vaikai įgijo žinių, patyrė gerų emocijų. 

Sveikatiados dovanos

Lopšelio-darželio vaikai ir pedagogai, iš respublikinio projekto „Sveikatiada“, sulaukė dovanų, už aktyviausio darželio dalyvavimą „Mankštiados“ konkurse.

Dar prieš Kalėdas iškeliavusios ,,Mnkštiados” dovanos jau pasiekė Pabradės lopšelį-darželį “Varpelis”! Vaikai džiaugiasi dovanomis 🙂

Mūsų knyga Lietuvai

„Šalis ta LIETUVA vadinas …, – rašė 19 a. pabaigoje poetas Pranas Vaičaitis apie šalį, kuri šių metų vasario 16-ąją švęs valstybės atkūrimo šimtmetį. Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti Pabradės lopšelyje- darželyje “Varpelis” parengta parodėlė „Knyga Lietuvai“.

Respublikinė kūrybinių darbų paroda “Mano dovanėlė-šventei Tėviškėlės”

Mūsų mažieji vaikučiai nuo vasario 14 d. dalyvaus Respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo grupių vaikų kūrybinių darbų parodoje
,,MANO DOVANĖLĖ – ŠVENTEI TĖVIŠKĖLĖS“, kurią organizuoja Klaipėdos lopšelis-darželis „Nykštukas”.

http://www.klaipedosnykstukas.lt/

 

100 ŠYPSENŲ LIETUVAI

Pabradės lopšelio-darželio „Varpelis“ 100 šypsenų nuo bendruomenės Lietuvai jau padovanota!

Už dalyvavimą FLASH MOB video kūrybiniame konkurse „100 šypsenų Lietuvai“, skirtame Lietuvos Valstybės 100-mečiui paminėti, buvome apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis.

https://www.youtube.com/watch?v=Gz_FpMnxfu8&t=3s

 

Respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų piešinių paroda “Mažoj širdelėj-LIETUVA”

Šios parodos tikslas – puoselėti vaikų tautinę ir pilietinę savimonę, plėsti žinias apie Lietuvą, skatinti vaikų kūrybiškumą, meninį supratimą.

Piešiant piešinius “Drugelių” grupės vaikai panaudojo įvairias meninės raiškos priemonės.

Piešiniai eksponuojami vasario 6-20 dienomis Kelmės kultūros centre, Kelmės Žemaitės viešojoje bibliotekoje (vaikų skyriuje), lopšelyje-darželyje „Ąžuoliukas“, Kelmės Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje.

https://www.azuoliukas.kelme.lm.lt/?p=3675#more-3675

VAIKŲ JUDRIOS VEIKLOS FOTOGRAFIJŲ PARODA „ŽIEMĄ MUMS SPORTUOT SMAGU“

Auklėtojos Vaida Jančenkovienė ir Kristina Janušaitė skatindamos pedagogus ieškoti judriosios veiklos žiemą organizavimo formų bei būdų organizavo respublikinę ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų judrios veiklos fotografijų  ir aprašymų parodą „Žiemą mums sportuot smagu“. Gerąja darbo patirtimi pasidalino kolegės iš Šiaulių, Radviliškio, Raseinių, Rokiškio, Pabradės, Vilniaus.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=13&v=XlFB6eTOB64

PILIETINĖ INICIATYVA „PIEŠIU- RAŠAU LAIŠKĄ“

Nuo 2018 m. sausio 17 d. mūsų įstaiga pradėjo įgyvendinti pilietinę iniciatyvą, skirtą Lietuvos valstybės šimtmečiui paminėti.

Vilniaus lopšelis-darželis „Pagrandukas“ kvietė Lietuvos vaikus, jų tėvelius ir pedagogus dalyvauti pilietinėje iniciatyvoje „Piešiu-rašau laišką“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti, prisimenant žmones, esančius slaugos ir palaikomojo gydymo įstaigose, parodant jiems dėmesį.

Džiaugiamės, kad mūsų priešmokyklinukų vaikų kūrybiniai darbeliai bent akimirką praskaidrino sergančių žmonių dieną.

http://www.svietimonaujienos.lt/pilietine-iniciatyva-piesiu-rasau-laiska/

 

Akcija „Mano trispalvis papuošalas“ Pabradės lopšelyje-darželyje “Varpelis”

Viso darželio grupių auklėtojos dalyvavo akcijoje ,,Mano trispalvis papuošalas“, skirtoje Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti. Respublikinę ikimokyklinių ugdymo įstaigų akciją inicijavo  Klaipėdos rajono Kretingalės lopšelio-darželio bendruomenė. Akcijos tikslas – puoselėti švietimo įstaigų bendruomenių tautinę pilietinę savimonę, skatinti pasididžiavimą savo šalimi, būti svarbiais bei aktyviais valstybės piliečiais. Papuošaluose atsispindėjo visos Lietuvos vėliavos spalvos – geltona, žalia, raudona. Visi darželio vaikai jais pasipuošę, linksmi ir patenkinti, dalyvavo šventiniame rytmetyje.

Respublikinė vaikų kūrybinių darbų paroda Rašau žodį ,,Lietuva‘‘

2018 m. sausio 15-31 dienomis  priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikų kūrybinių darbų parodoje Rašau žodį ,,Lietuva‘‘, skirtoje Lietuvos Valstybės atkūrimo 100-čiui paminėti. Parodos tikslas- puoselėti patriotiškumą, vaikų tautiškumą, vertybines nuostatas bei menines idėjas.

http://www.rspt.lt/naujienos/2018/03/respublikine-ikimokyklinio-ir-priesmokyklinio-ugdymo-grupiu-vaiku-kurybiniu-darbu-paroda-rasau-zodi-lietuva

 

Pilietinę akciją skirtą Lietuvos šimtmečiui „Aš – LIETUVIS“

2018 m. sausio 5 d. priešmokyklinio ir ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvavo Panevėžio lopšelio-darželio „Draugystė“ organizuojamoje  pilietinėje akcijoje  „Aš – lietuvis“.

Dalyvių darbai eksponuojami Panevėžio rajono viešojoje bibliotekoje vaikų skyriuje ir

Panevėžio lopšelio-darželio „Draugystė“ (I korpuso) erdvėje.

 Kviečiame  apsilankyti!

http://www.darzelisdraugyste.lt/naujienos

Respublikinis kūrybinis-meninis projektas „Aš – lietuvis(-ė)“ skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti.

“Nykštukų” grupės pedagogės dalyvavo respublikiniame ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų bendruomenių kūrybiniame-meniniame projekte „Aš – lietuvis(-ė)“, kurį organizavo Šiaulių lopšelis-darželis „Pupų pėdas“. Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų bendruomenės kūrė bei kūrybiškai iliustravo lietuviškas pasakas, kurias sudėjo į knygelę – „Pasakos iš viso širdies“. Knygelę „Pasakos iš visos širdies“ sudaro šimtas lietuviškų pasakų, kurios iliustruotos pačių pasakų kūrėjų, pasitelkiant įvairias meninės raiškos priemones, net ir netradicines. Kviečiame pasakas paskaityti ne tik vaikams ir pedagogams, bet ir tėveliams. Pasakų knygą peržiūrėti galite naudodamiesi šia nuoroda:

http://pupupedas.mir.lt/wp-content/uploads/wordpress/Pasak%C5%B3-knyga-PASAKOS-I%C5%A0-VISOS-%C5%A0IRDIES.pdf

TRYS KARALIAI

Sausio 6 d. švenčiama Trijų Karalių šventė, kuria tradiciškai pasibaigia kalėdinis laikotarpis.

Mūsų darželyje vaikus aplankė trys Karaliai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras.  Karaliai, prisistatę išminčiais vaikams papasakojo, jog einantys aplankyti tolimoje šalyje gimusio kūdikėlio Jėzaus ir nešantys jam dovanų – aukso, miros ir smilkalų, kurių atnešė ir vaikams. Karaliai linkėjo sveikatos, laimės ir džiaugsmo.

Karaliai priminė, kad  didžiosios metų šventės – jau baigėsi ir laikas atsisveikinti su eglute. Vaikučiai nupuošė eglę, nuoširdžiai tarė jiems padėkos žodžius ir atsisveikino iki kitų metų.

Pabradės lopšelyje-darželyje „Varpelis“ smagi dovana

Knygos – vienas geriausių intelektualaus laisvalaikio praleidimo būdų. Jos skatina tobulėti, atrasti ir išmokti kažką naujo bei duoda atsakymus į taip rūpimus klausimus. Anglų dramaturgas Džozefas Adisonas yra pasakęs, jog „Skaitymas protui – tolygu fiziniai pratimai kūnui“. Skaitymo nauda iš tiesų didžiulė.

Su vaikais lopšelyje- darželyje ne tik kalbama apie knygas, bet ir lopšelyje-darželyje kiekvienoje grupėje yra surengta maža biblioteka. Be to, vaikai lankosi Pabradės miesto centrinėje bibliotekoje,  dalyvauja konkurse, kuria patys knygas, pedagogai vykdo projektinės veiklas. Svarbu pabrėžti tai, kad visur vyrauja „jos didenybė” knyga.

 Šiemet lopšelyje-darželyje lankėsi  Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius. Artėjant gražiausioms metų šventėms meras tradiciškai kiekvienam ikimokyklinukui padovanojo po knygutę.

 

 

Kalėdų Senelio ir Besmegenio nuotykiai Pabradės lopšelyje-darželyje “Varpelis”

Su šv. Kalėdom ir Naujaisiais 2018 metais.

Linkiu, kad geltonojo Šuns metais nestigtų draugiškumo ir meilės, o susidėlioti tikslai būtų įgyvendinti neskubant, bet kantriai, tvirtai ir iki galo!

Gerumo akcija “Kojinaitės mažiausiam klaipėdiečiui”

„Kiekvienas naujagimis yra pats ryškiausias įrodymas, kad dievas dar nenusivylė žmogumi.“ (Indų rašytojas ir poetas Rabindranatas Tagorė)

Klaipėdos lopšelis – darželis ,,Rūta“ kviečia dalyvauti gerumo akcijoje ,,Kojinaitės mažiausiam klaipėdiečiui“. Kviečiame ikimokyklinių įstaigų pedagogus prisijungti prie mūsų akcijos, numegzti ar nunerti ir padovanoti, tik gimusiems klaipėdiečiams, vilnones kojines. 

Akcijos tikslas – siekti, kad gerų darbų vykdymas taptų gyvenimo, elgesio bei veiklos norma. Tikime, kad galime dalydamiesi gerumu, stiprėjame patys. Tad ištieskime pagalbos ranką tam, kam reikalinga parama. Kviečia ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogus numegzti ar nunerti ir padovanoti tik gimusiems klaipėdiečiams vilnones kojines.

http://m.klaipeda.diena.lt/naujienos/klaipeda/miesto-pulsas/klaipedai-puse-tukstancio-kojiniu-799918

kojines img750816 _g0e1812_3

2017-04-19 mums gimė dukrytė, o šiandien gavom dovanų nuo Jūsų – vilnones kojinytes su palinkėjimu. Norėjome jums asmeniškai padėkoti už palinkėjimą bei dovanėlę. Didelis Jums AČIŪ.

Pagarbiai,
Simona ir Andrius,
Klaipėda

Žiema, žiema, bėk iš kiemo!

Užgavėnės – žiemos šventė, kurios paskirtis – išvyti žiemą ir prisišaukti pavasarį. Tai viena iš savičiausių ir žaismingiausių tradicinių švenčių. Vienas pagrindinių Užgavėnių šventės atributų yra kaukės ir persirenginėjimas. Seni žmonės sakydavo – jei Užgavėnių nešvęsi, tai visus metus nuo nelaimių neatsiginsi. Mūsų lopšelyje-darželyje jau prieš savaitę vaikai su auklėtojomis ir tėveliais ruošėsi šiai šventei: mokėsi Užgavėnėms skirtų dainelių, žaidimų, šūkavimų. Šventės dieną vieni tapo velniais, kiti čigonais, raganomis ar kitais tradiciniais Užgavėnių personažais. Šventėje pabaigoje nuoširdžiai skanduodami „Žiema, žiema, bėk iš kiemo“ sudegino žiemos simbolį Morę su vaikų „blogais darbeliais“. Pasilinksminę ir prisivaišinę gardžiais blynais, kuriuos iškepė mūsų lopšelio-darželio virėjos, sugrįžo į grupes. Tačiau šventė dar nesibaigė, vaikai vieni kitus vaišino atsineštais skanėstais. Po tokio triukšmingo žiemos varymo belieka laukti pirmųjų pavasario pranašų.

IMG_6495 IMG_6498 hjkjk hjj IMG_6512

IMG_6366IMG_6374IMG_6394IMG_6401jhjhui

Mes -paukštelių draugai

Smagu žiemą vaikams, bet paukšteliams ne-jiems  sunku. Žiema suteikia daug galimybių tiek kūrybai, tiek geriems ir kilniems darbams. Vaikams leidžia suprasti, kokie jie svarbūs, globojant paukščius. “Drugelių” grupės vaikai ir auklėtojos prie upės Žeimena.

IMG_6299IMG_6304IMG_6309IMG_6313

Visuotinė pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“

Kviečiame visus bendruomenės narius ir tėvelius prisijungti prie jau kasmetine tradicija tapusios pilietinės akcijos Atmintis gyva, nes liudija“. Šia akcija sausio 13-ąją visoje Lietuvoje bus pažymėta Laisvės gynėjų diena. Jos metu − 8.00 valandą − lopšelyje-darželyje Varpelis“ bus užgesinama šviesa ir visuose languose dešimčiai minučių uždegamos atminties žvakutės.

3-66854552

Konkursas „Aš ir mano besmegenis“.

Konkurso tikslas labai paprastas – atitraukti vaikus nuo kompiuterių bei televizorių ir skatinti jų aktyvumą gryname ore. Kol yra sniego, bėkite į lauką ir lipdykite! Tai gali būti tradiciniai besmegeniai, sniego bobos, gyvūnai, pilys ir pan.

15940953_1288016854592094_1490400347991882073_n15967164_1383983321646391_563292318_o 15894968_1288673727859740_5211104015146102170_n 15942652_1383547011690022_2028812797_o

Seni, seni – besmegeni, eikš pas mus, prisiminsim savo posmus, žaidimus.

Pabradės l/d ,,Varpelis”: ,,Boruželių” gr. vaikai su auklėtoja Marija Andrejeva, “Saulutės” gr. vaikai su auklėtoja Danguolė Boreikienė, “Nykštukų” gr. ir “Meškučių” gr. ugdytiniai.

https://www.facebook.com/jauntalentai/photos/a.1285584664835313.1073741828.1278192672241179/1288016854592094/?type=3&theater

 

Svečiuose Trys Karaliai 2017-01-06

Sausio 6 – oji – Trijų Karalių šventė.  Vaikus  aplankė trys Karaliai – Kasparas, Merkelis ir Baltazaras. Kiekvienoje grupėje apsilankę išminčiai žaidė su vaikais, bei kiekvienam vaikui paliko dovanėlę. Taip pat Karaliai skleidė žinią apie kūdikėlio Jėzaus gimimą ir skelbė einantys jo aplankyti bei nešantys dovanas: smilkalus, mirą ir aukso. Kasparas, Merkelis ir Baltazaras linkėjo visiems sveikatos, džiaugsmo ir turtingo bei turiningo gyvenimo. Išminčiai pranešė vaikams, kad didžiosios metų šventės jau baigėsi, todėl laikas atsisveikinti su Kalėdine eglute iki kitų metų bei pradėti ruoštis pavasariui, juk nuo Trijų Karalių šventės diena pailgėja net per gaidžio žingsnį. Sveikatos, laimės ir turtingų metų Karaliai linki ir visų vaikučių šeimoms.

15909053_1382549268456463_110820886_o15933995_1382549125123144_1374808023_o15934109_1382549368456453_467985879_o15934130_1382549055123151_1581123676_o15934203_1382549511789772_721576554_o15935252_1382549075123149_2100098461_o15935430_1382549315123125_1955163678_o15943467_1382549288456461_197461002_o15934014_1382548931789830_747581713_o15934130_1382548958456494_98427519_o15942770_1382549081789815_1617518768_o15943188_1382549265123130_1549028068_o15943429_1382549181789805_1075655901_o

Svečiuose rajono savivaldubės meras Rimantas Klipčius

Gruodžio 21 d. 17.00 val. lopšelyje-darželyje lankėsi Švenčionių rajono savivaldybės meras Rimantas Klipčius. Artėjant gražiausioms metų šventėms meras tradiciškai kiekvienam vaikui padovanojo po knygutę. Šiemet į svečius rajono vadovas pakvietė ir Viktoriją Pukėnaitę, Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Kultūrinės edukacijos skyriaus vadovę. Viešnia supažindino su skaitymo svarba ankstyvame amžiuje, kaip pasirinkti vertingą literatūrą skirtą vaikams, taip pat apie garsinio skaitymo vaikams iki 6 metų naudą ir poveikį.

15935365_1382649588446431_2015710226_o 20161221_18114315902685_1382653068446083_369813743_o 15935288_1382649585113098_314671794_o 15942755_1382649621779761_2132734350_o

 

Snieguoti Kalėdų Senelio Nuotykiai Darželyje. 2016-12-15 (16)

Daug džiugių emocijų vaikams sukėlė Kalėdų Senelis ir besmegenis. Kiek daug džiaugsmo ir nuostabos spindėjo vaikučių akyse!  Nuoširdžiai dėkojame tėveliams už įdėtą darbą gaminant kaukes ir gerą nuotaiką. 

15284933_1407629612583617_4558722820185962237_n 15541239_1825010991091001_4284396128190976272_n 15541338_1825011437757623_7365671790595493853_n 15541981_1407627082583870_7129672537109772335_n 15542407_1825007481091352_7893037248504320999_n 15578718_1825008907757876_5501491555955005802_n 15589582_1825010004424433_7499631182681045463_n 15589621_1407630845916827_870751167140517443_n 15590097_1825011041090996_8700915264593888287_n 15590146_1407628282583750_5780266730265182481_n 15622394_1825007191091381_7926310502713243807_n 15622414_1825009434424490_2612063597345859963_n 15665577_1407627512583827_1678302789876978828_n 15665956_1407629009250344_5572959091384465430_n 15781469_1376663455698837_2516937370589317141_n 15826132_1376666752365174_844335991619967039_n

http://www.kaledu-kaledos.lt/

LAIŠKAS KALĖDŲ SENELIUI

Visi laukiame Kalėdų ir Kalėdų stebuklo. Koks nuostabus šis metas! Vienas iš smagiausių kalėdinių rūpesčių – laiško rašymas Kalėdų seneliui. Šį kartą lopšelio-darželio „Varpelis“ ugdytiniai su savo auklėtojom ne tik rašė laišką, bet ir dienas skaičiavo, bei kūrė knygą Kalėdų Seneliui.

 15253632_1237214129718877_3156177018392399181_n 15326535_1237214269718863_4849414305711541977_n 15873607_1275842629189360_8329712647900704760_n 15391187_1237214563052167_8130147811016023502_n15338637_1237214499718840_6229298968277105077_n 15934799_1381195741925149_897790368_n (1) 15879319_1381195681925155_229106771_n 15879261_1381195711925152_412654662_n (1)

Dalyvavimas Kalėdinių vitrinų, langų, pastatų fasadų konkurse. 2016-12-10

http://www.svencionys.lt/lit/Kalediniu_vitrinu_langu_pastatu_fasadu_konkursas/8320/1

IMG_20161230_103329 IMG_20161230_103520 IMG_20161230_103611 IMG_20161230_103648

PARODA „MANO PRAKARTĖLĖ“

http://ziburelis.mir.lt/paroda-mano-prakartele/

Kviečiame apsilankyti respublikinėje ikimokyklinių įstaigų kūrybinių darbų parodoje   „Mano prakartėlė“, kuri  vyksta   Šiaulių vyskupijos kurijoje , Tilžės g. 186. Iš Švenčionių rajono dalyvavo auklėtoja Renata Grigonienė.

IMG_6703-Copy-300x225 IMG_6704-Copy-300x225 IMG_6705-Copy-300x225 IMG_6715-300x225 IMG_6718-Copy-300x225 IMG_6721-Copy-300x225 IMG_6723-Copy-300x225 IMG_6729-Copy-300x225

 

Pedagogų, vaikų ir tėvelių kūrybinių darbelių paroda “Balta žiema” 2016-12-01

15934126_1383340101710713_1838669093_o 20170101_181552 20170101_181640 (1) 20170101_181640 20170101_181656 20170101_181714 20170101_181731 20170101_181849 20170101_181911 20170101_181926 20170101_182031

SFERINIS KINAS

Darželio ugdytiniai turėjo galimybę pamatyti sferinį filmą mobiliajame planetariume. Mobilusis planetariumas – tai naujausia švietimo priemonė ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Sferinės projekcinės sistemos pagalba viso kupolo viduje išgaunamas neįtikėtinas vaizdas. Tai šių laikų efektyviausiai veikianti virtualiai įprasminta tikrovė. Skaitmeninio kupolo vizualizacija – naujausiomis technologijomis pagrįsta ateitis. Su šios naujovės sistema atsiveria naujos galimybės ir neįmanoma tampa įmanoma. Kiek daug nuostabių dalykų mus supa ir kiek mažai mes apie tai žinome…

KINASKINAS220160111_100923